Kullanım Koşulları


5volt.gen.tr web sitemizi ziyaret etmeden önce kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Burada açıklanan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde kullanım koşullarının tamamını kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik

Gizlilik Politikası, ayrı bir sayfada yayınlanmıştır. 5volt.gen.tr ‘yi ziyaretiniz süresince, verilerinizin işlenmesi sürecinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Telif Hakları

5volt.gen.tr ‘de yayınlanan tüm içeriğin sahibi yine 5volt.gen.tr olup, özgün içerik prensibini destekliyoruz. Yazılı izin olmaksızın sadece kaynak belirtmek koşulu ile içeriğimizden alıntılar yapabilirsiniz.

Yayınların Güvenilirliği

5volt.gen.tr ‘de yayınlanan bilgiler (içerik) genellikle kişisel tecrübelere dayanmaktadır. Bu nedenle yayınlanan bilgilerden yararlanmak, aktarılan bilgileri doğru kabul edip etmemek sizin inisiyatifinizdedir. Bu sitedeki yayınlar vesilesi ile herhangi bir sebep ile oluşacak faydadan bir beklentimiz olmadığı gibi oluşabilecek zararlardan da 5volt.gen.tr sorumlu tutulamaz. Ayrıca 5volt.gen.tr herhangi bir anda yayınların bir kısmını veya tamamını herhangi bir koşula bağlı kalmaksızın yayından kaldırabilir.


Kullanıcılar Tarafından Eklenen İçerik (Yorumlar)

Kullanıcı tarafından eklenecek olan içerikler (yorumlar) hukuka uygun, başkalarının haklarına saygılı ve hakaret içermeyen nitelikte olmalıdır. Bu nedenle kullanıcıların tamamı 5volt.gen.tr dahlinde yaptıkları eylemlerin hukuki sorumluluğunu peşinen kabul eder. Bu konuda 5volt.gen.tr doğrudan veya dolaylı hiçbir sorumluk kabul etmemektedir. Ayrıca 5volt.gen.tr kullanıcılar tarafından eklenen içeriği yayından kaldırma hakkını saklı tutar.