Hakkinda

Merhaba,

 Benim adım Sertaç EREN ve şu anda kişisel blog sayfamı okuyorsunuz. Elektrik Teknikeriyim ve uzun yıllardır teknoloji alanında çalışıyorum. Kendimi, işi ve hobisi aynı kulvarda olan şanslı insanlardan sayıyorum. Gerek iş ile ilgili konularda gerekse hobisel faaliyetlerde bir çok farklı alanda araştırmalarım/çalışmalarım oluyor. Bilgi çağında yaşamanın bir gerekliliği olarak sürekli yeni şeyler öğrenmek durumundayız. Şanslıyım ki hızlı öğrenebilenlerdenim ancak şansızım ki çabuk unutanlardanım...

 Durum böyle olunca kişisel tecrübe notlarımı bu blog altında paylaşmaya karar verdim. Bu blog un iki temel amaca hizmet etmesini planlıyorum. Bunlarda birincisi kendim için hatırlatma notları şeklinde paylaşımlardır. ikinci amaç ise edindiğim tecrübeleri aynı konulara ilgili arkadaşlarla paylaşmak, mümkün olduğunca naçizane yol göstermektir.

 Bu Blog üzerinde yaptığım paylaşımlar kişisel tecrübelere dayandığı için paylaşılan bilgiler özgün olmakla beraber akedemik değildir. Zaten bende akedemisyen değilim. Bu nedenle paylaşımlarımdan yararlanmak, aktarılan bilgileri doğru kabul edip etmemek sizin insiyatifinizdedir. Yanıldığım veya yazım hatası yaptığım konular olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız bana geri dönüş sağlayabilirsiniz.

 Paylaşmış olduğum konuların herhangi bir bölümünü veya tamamını kaynak belirtmek kaydı ile alıntılayabilirsiniz.

 Herhangi bir sebepten bana ulaşmak için sertaceren@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Hepinize iyi günler dilerim.